Rozkład jazdy uzgodniony i za przyzwoleniem PKS Legnica, PKS Jelenia Góra

otrzymano z PKS Legnica                                                                                                  copyright Urząd Miejski w Złotoryi
Godziny przyjazdów kierunek przez stan.  Godziny odjazdów
9.30U 10.56F 14.28N 17.50Fm Bolesławiec Pielgrzymka 2 10.20      
19.10N 19.59U                  
7.30F 13.14F 15.24F 16.20Un Bolesławiec Warta Bolesławiecka 4/6 7.50F 9.40F 10.20F 10.30CU
              12.30F 15.40UM 15.50NM 17.00Fm
              18.00Un      
7.53FE       Chocianów Chojnów/Gromadka 4 13.15FE      
6.24F 8.32F 10.12N 12.20F Chojnów Brochocin 4/2/3 7.10F 8.20F 9.15F 10.10F
13.15F 14.55Fm 15.00CU 15.25F       11.50F 13.25CU 13.45F 15.10F
21.15S             15.40-7+N 16.15F 17.10F  
7.42F 9.32F 11.52F 16.02F Chojnów Gierałtowiec 2 7.50F 11.30F 13.20F 16.05F
7.31F 7.44F 8.53F 8.54F Chojnów Zagrodno 3 9.00F 10.40F 11.00F 14.50F
13.09F 14.54F 16.18F         15.40F 15.50F 19.40S  
7.40F 16.15F     Czaple Pielgrzymka 3 6.40F 15.10F    
17.48F       Dobków            
6.42FM       Dobków Pielgrzymka/Św-a 1 15.50FM      
7.16UV 16.46VD     Głogów Legnica 3 13.10VU 20.35VD    
5.44F 7.37S 8.09S 8.34F Grodziec Zagrodno 1/3 6.30S 7.05S 7.30F 14.10S
        Gromadka Chojnów 2 15.40Am      
8.05S 15.30S     Jadwisin   3/2 6.55S 14.20S    
7.34FM 10.16F 18.46U 20.46Fm Jawor Męcinka 1 5.50F 8.20F 16.30U 15.45Fm
7.57NP 8.48LP 10.06F 11.05U Jelenia Góra   5/1/2 7.50U 11.10F 11.37UmP 12.40F
13.55F 15.07-5,7NP 15.18UmP 16.35N       13.50N 14.35LP 15.45NP 16.10N
17.57-P5+N 19.20N 21.25F         18.05-5,7NP 20.45-P5+N    
13.55U 18.45N     Jelenia Góra Pielgrzynka/Rząśnik 5 10.40U 15.30NM    
7.35F 13.35F 19.58Fm   Jelenia Góra Świerzawa/Kacz-ów 3/5 8.20F 14.20F 16.20Fm 18.35F
13.05UV 20.30VD     Karpacz   5 7.20UV 16.50VD    
7.46U 10.35U 11.06F 13.46N Legnica   2/3 7.00FM 7.50-DUM 11.10U 14.00F
16.06N 18.32F           16.40N 19.25N 21.35F  
6.19d 7.39FE 11.49F 12.41F Legnica Gierałtowiec 6/1 6.40dN 8.00FE 9.50FE 12.30F
13.57F 16.09d 17.19F         14.10F 16.30d 18.00F  
6.55F       Legnica Rzymówka-Krotoszyce          
7.22FM 9.02U 11.47F 13.52U Leszczyna   1 8.10U 11.00F 13.00U 15.40FM
16.32F                    
8.09S 20.05CU     Leszczyna Wilków 6/1 6.35F 13.30S 19.20CU  
7.15UP 9.45UP     Lubań   4 13.05UP      
15.00NP       Lubań Pielgrzymka 4 14.35UP 16.15UP 19.05NP  
7.36-OUN 15.20S 16.43S   Lubiechowa Świerzawa 6/5/4 6.20F 14.00S 15.25S  
9.37U 17.02Um     Lubin Chojnów-Zimna Woda 2 11.00U 19.00Um    
8.06NV 10.46UV 18.00-5,7NP 20.45-P5+N Lubin Legnica 2/4/1 12.45NV 15.10-5,7NP 15.55UV 18.00-P5+N
9.44F       Lwówek Śl. Pielgrzymka 1 12.47F      
6.40F 8.45A 13.21F 17.10Um Lwówek Śl. Pielgrzymka-Twardocice 3/2 6.50F 8.55A 10.40F 17.20Um
6.56F       Nowa Wieś G.-PK Nowa Wieś G. 3 5.50F      
11.03F       Osła Dolna Chojnów- Gromadka          
11.22F       Pielgrzymka   3 10.15F      
7.41S       Pielgrzymka Wojcieszyn 4 7.00S      
14.35LP       Piła Rawicz, Poznań 2 8.48LP      
11.37UmP       Poznań Legnica, Rawicz 4 15.18UmP      
5.47F       Prusice Dln   1 14.50F      
7.26F 9.56F 15.26S 20.46F Raciborowice-Dln. Nowa Wieś G.-Sędzimirów 4 8.00F 13.50S 19.10F  
6.41F       Radziechów Zagrodno-Olszanica 1 16.00F      
15.25F 17.25F     Rochów Pielgrzymka-Twardocice 1 14.20F 16.20F    
16.03F 21.48Um     Rząśnik Pielgrzymka-Sokołowiec 1/5 14.30F      
7.35S       Rzeszówek Świerzawa 5 6.15S      
14.32S 16.17F     Rzymówka   3/6 13.55S 15.30F    
7.44S 14.40S     Rzymówka Jerzmanice-Zdrój 6 6.45S 13.40S    
        Rzymówka Wilków 6 12.25S      
13.36F 16.36S     Sędzimirów Nowa Wieś G. 4/3 12.20F 15.20S    
7.57S       Sępów Leszczyna 6 7.10S      
9.33F       Sokołowiec Pielgrzymka 5 18.20F      
12.42NV       Szklarska P. Jelenia Góra 6 8.10NV      
13.20UV 15.45UV 19.30+UV   Świeradów-Zdrój   5/4 8.55UV 10.55UV 11.35+UV  
7.58S       Świerzawa   5 6.00F 6.55S 8.10F  
7.36F 9.29F     Świerzawa Pielgrzymka          
7.22F       Wierzbowa Brochocin-Chojnów 3 12.20F      
6.22F 12.42N 16.32F 17.42F Wilków   6 5.55F 12.10N 15.50F 17.00F
14.12S 14.53S     Wilków Leszczyna 6 7.30S      
7.32FM 14.57N 16.12F   Wilków Sępów 1 6.55FM 14.10NM 15.30FM  
9.37FM 14.57N 16.12F   Wilków Lena Wilków 6 8.50F 19.20Fm    
        Wojcieszów Dobków 5 19.40Fm      
        Wojcieszów Proboszczów-Świerzawa 5 13.00F      
6.49U 9.09A 12.19F 15.49F Wojcieszów Świerzawa 2 9.30F 10.50F 15.30U  
13.00UP 14.30UP 16.10UP 19.00NP Wrocław   3/2/5 7.20UP 9.50UP 15.05NP  
8.51UV 11.26+UV     Wrocław Legnica 5 13.25UV 19.35+UV    
8.01S 14.22S Zagrodno Brochocin 1 7.10S 13.30S    
Zagrodno Uniejowice 3 12.30F      
15.45NP Zielona Góra Legnica-Głogów 3 7.57NP      

Legenda:

+ - kursuje w dni świąteczne, niedziele i święta,
5 - kursuje w piątki,
7 - kursuje w niedziele
A - nie kursuje w niedzielę i święta,
C - kursuje w soboty, niedziele i święta,
D - nie kursuje 24,25,26.31-12. - 1.01., 30,31.03, 1.04
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
L - nie kursuje 25,26.12, 1.01 oraz dwa dni Wielkanocy
M - pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych,
N - nie kursuje 25.12,  i pierwszy dzień Wielkanocy,
O - w soboty i niedziele kursuje od miejscowości Złotoryja
P - kurs pośpieszny,
S - kursuje w dni nauki szkolnej
U - nie kursuje 25.12, 1.01 i w pierwszy dzień Wielkanocy
V - kurs przyspieszony
d - nie kursuje 25,26.12, 1.01 i w pierwszy dzień Wielkanocy,
m - nie kursuje 24 i 31.12
n - nie kursuje 24 i 31 grudnia i w Wielką Sobotę